Nuotraukos internetu

Print Email

                             Apmokėjimas laboratorijoe                                                 Išankstinis apmokėjimas

Photostation Home         fotoweb

Prašome pasirinkti programą.

Kairėje viršuje randasi programa, kai užsakius nuotraukas Jūs apmokate laboratorijoje o nuotraukos yra gaminamos tik po apmokėjimo.

Dešinėje yra programa su išankstiniu apmokėjimui, kada Jūs apmokate internetu,spaudos kioske,Maximoje arba kitu Jums patogiu būdu, o į laboratoriją ateinate atsiimti arba už 6 Lt./1,73Eur. mes Jums atsiunčiame į pašto skyrių.

Nauja programa nuotraukų užsakymui internetu.

Dėmesio !!! Nuotraukų koregavimui yra naudojama automatinė korekcija , todėl prašome pasibandyti ar nuotraukų kokybė Jus tenkina !!!

DĖMESIO!!! Jeigu paleidus programą,pastoviai yra išmetamas pranešimas "Nepavyko prisijungti prie laboratorijos serverio",reikia parsisiųsti naują programą naudojantis žemiau esančia nuoroda ir ją perinstaliuoti iš naujo!!!

Programa skirta kompiuteriams su Windows XP (2000) operacinėmis sistemomis.Su Windows Vista programa taip pat veikia,tačiau reikėtų pabandyti patiems. Kilus neaiškumams maloniai prašome skambinti +37031535817.

Pagrindiniai privalumai:

  • Naudojama tokia pati programa ,kaip ir laboratorijos savitarnos terminaluose.
  • Yra galimybė redaguoti nuotraukas, užrašyti tekstą, papuošti nuotrauką dekoratyviniais rėmeliais ir piešinėliais. Kalendorių ir atvirukų užsakymas toje pačioje programoje.
  •  Automatinis programos, kalendorių ir atvirukų šablonų atnaujinimas.
  •  Skubus užsakymų atlikimas 1 val.bėgyje nuo laiško apie užsakymo priėmimą gavimo (Registruotiems vartotojams)
  • Pirmas užsakymas atliekamas tik atėjus į fotostudiją.
  • Galimybė palikti avansą ir naudotis juo atsiskaitymams. Šiuo atveju nuotraukos spausdinamos iš karto, gavus užsakymą. Atlikimo laikas 15 min.
  • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Pristatymo mokestis nuo 3 Eur. Užsakant daugiau kaip 100 nuotraukų ,taikomos nuolaidos. Programa pati taiko nuolaidas nuo nuotraukų kiekio. Kainynas matosi paleidus programą.
  • Nuotraukos yra gaminamos naudojant naujausias Fujifilm fotomedžiagas ir įrengimus, laikantis visų technologinių reikalavimų.

Nuotraukų užsakymas internetu

Parsisiųsti programą (VDNet abonentams)

(Windows XP (2000,Vista) 159 Mb

home_main

Parsisiųsti programą (Lietuvos gyventojams)
(Windows XP (2000,Vista) 159 Mb

home_main